Firma DEMOCAR zapewni państwu kompleksową obsługę w zakresie systemów car-audio. Nasza oferta zawiera sprzęt renomowanych producentów radioodtwarzaczy, głośników, multimediów a także akcesoriów niezbędnych do zapewnienia w samochodzie dźwięku wysokiej klasy.

Dobra jednostka sterująca to dopiero początek budowy systemu audio. Aby sprostać wysokim wymaganiom klienta co do jakości dźwięku w aucie niezbędne jest często wykonanie specjalistycznej instalacji, indywidualnej dla danego samochodu.
Projekt kompletnego systemu audio zawiera wybór odpowiedniej jednostki centralnej, wzmacniaczy i systemu głośników. Do takiego zestawu często konieczne staje się wykonanie paneli drzwiowych zawierających głośniki średnio i niskotonowe oraz zabudowę subwoofer’a w bagażniku.

Jednostki sterujące

  • Sercem każdego zestawu car-audio jest jednostka sterująca. W najprostszych instalacjach jest to radioodtwarzacz CD lub MP3. Bardziej wymagający klienci mogą wybrać zestawy multimedialne z odtwarzaczami DVD, monitorami LCD czy nawigacją satelitarną GPS.

Panele drzwiowe

  • Fabryczne miejsca montażowe w drzwiach przeznaczone na głośniki często okazują się za małe i płytkie dla zestawów średniotonowych. Panele drzwiowe wykonane indywidualnie dla każdego samochodu zapewniają odpowiednie warunki akustyczne do pracy głośników. Ważne jest, aby panele harmonijnie komponowały się z tapicerką i wnętrzem i stylem pojazdu.

Wygłuszenie

  • Duża moc głośników i generowane przez nie ciśnienie akustyczne może spowodować drgania elementów wnętrza auta, co bardzo niekorzystnie wpływa na wrażenia słuchowe. Aby wyeliminować to zjawisko, stosuje się specjalne maty i pasty wygłuszające. Materiały te również wpływają bardzo skutecznie na wyciszenie kabiny pasażerskiej.

Głośniki wysoko i średnio-tonowe w słupkach

  • Dla prawidłowej „sceny dźwiękowej” w samochodzie, głośniki wysokotonowe powinny znajdować się na wysokości uszu słuchacza, odpowiednio ukierunkowane. Najczęściej jako miejsce montażowe wykorzystuje się do tego słupki drzwiowe.

Zabudowa bagażnika

  • Bagażnik nie musi być tylko miejscem, gdzie zamontowana jest skrzynia basowa i wzmacniacz. Specjalizujemy się w wykonywaniu ciekawych stylistycznie zabudów, które będą cieszyć nasze oko i równocześnie zapewniać głęboki i przyjemny bas. Dla praktyczniejszych klientów wykonujemy subtelne zabudowy, które nie zabierają przestrzeni ładunkowej.
3
DSC_5122_1
DSC00998
DSC02891
DSC04796
hyg